top of page

Pedagogické a odborné praxe

Webové stránky Centra inovací ve vzdělávání Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci nabízejí souhrnné informace o pedagogických a odborných praxích, metodickou podporu v rámci praxí a nabídku pro rozvoj didaktických kompetencí potřebných pro učitelské povolání. Tato část webu je rozcestníkem pro všechny potřebné informace týkající se pedagogických a odborných praxí zajišťovaných PdF UP. Nejdete zde rámcové informace, kontakty na metodiky a fakultní školy, dokumenty potřebné pro administrování praxí a mnohem víc.

NAHORU
IMG_4006.jpg

PEDAGOGICKÉ A ODBORNÉ PRAXE V RÁMCI CIV

Oblast pedagogických a odborných praxí na Pedagogické fakultě UP v Olomouci pod Centrem inovací ve vzdělávání (CIV) organizačně zajišťuje všechny typy praxí, které jsou součástí studijních programů PdF UP.    Komunikujeme se studujícími, školami, uvádějícími učiteli, metodiky praxí při zajišťování praxí, průběhu a reflexích. Sledujeme a vyhodnocujeme kvalitu praxí, nastavení evaluačních procesů a nástrojů pro reflexi kvality praxí. Koordinujeme funkční síť fakultních škol, podporujeme a propojujeme pedagogický výzkum v rámci fakultních škol. Koordinujeme funkční sítě provázejících učitelů, propojujeme a podporujeme činnost metodiků praxí a koordinuje elektronickou evidenci praxí.

IMG_3944.jpg
_0JK3069_s.jpg

NENECHÁVEJTE SI SVÉ ZKUŠENOSTI PRO SEBE! PODĚLTE SE S OSTATNÍMI O TO, JAKÉ TO BYLO NA PRAXI!

Máte-li chuť, napište, jak se vám na praxi dařilo, co vás překvapilo, co jste zvládli, a co bylo naopak těžké. Váš příspěvek rádi zveřejníme a odměníme symbolickým stipendiem! Díky vám může být náš web pestrý a čtivý!

PIŠTE WEB
INSPIRACE

PŘÍBĚHY Z PEDAGOGICKÝCH PRAXÍ

UČTE SE OD MISTRŮ UČITELSKÉHO ŘEMESLA!
NAVŠTIVTE NÁŠ YOUTUBE KANÁL

youtube uc.png

ČÍM ŽIJÍ VAŠI SPOLUŽÁCI? ČTĚTE STUDENTSKÉ BLOGY NA U21!

PRIBEHY STUDENTU.png
jan.png
domi.png
VIDEA

VIDEA PRO TY, KTEŘÍ SE CHYSTAJÍ NA PRAXI

VÍCE VIDEÍ NA YOUTUBE PdF UP

FOTOGALERE

NAŠE STUDENTKY V MATEŘSKÉ ŠKOLE UNIVERZITY PALACKÉHO V OLOMOUCI

KULATÉ STOLY S UČITELI Z PRAXE A JINÉ AKCE...

KONTAKT
bottom of page