top of page

Cyklus jarních workshopů


Centrum inovací ve vzdělávání zve zaměstnance Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci na Cyklus jarních workshopů.


Věříme, že vybraná témata pro Vás budou inspirativní a využitelná (nejen) v rámci výuky.


Kapacita míst je omezená, proto svou účast na workshopech prosím potvrďte do 19.5.2023 zde: http://bit.ly/jarnicyklus. V případě upřesňujících dotazů prosím kontaktujte Mgr. Černocha (p.cernoch@upol.cz).

Týmová spolupráce

Na workshopu si pomocí zajímavé interaktivní aktivity otestujete svou úroveň spolupráce. Poté si na základě skupinové analýzy uvědomíte principy týmové spolupráce a ujasníte si svou individuální roli v týmu. Roli v týmu si také ověříte na základě psychologického testu.


Datum konání: 25. května 2023

Čas: 13:30–16:30

Lektor: Mgr. Petr Kvapil


O lektorovi:

Věnuje se rozvoji zaměstnanců, tréninkům měkkým dovedností a koučování. Svou lektorskou a koučovací praxi rozvíjel ve velké výrobní společnosti, kde vytvářil workshopy na rozvoj manažerských dovedností a věnoval se koučování vedoucích pracovníků. 

Selfmanagement a efektivní řízení času

Zjistíte, proč je sebeřízení nezbytným předpokladem k optimální pracovní produktivitě, ale také k vyváženosti mezi pracovníma osobním životem. Dozvíte se, proč je dobré znát své cíle a priority a vyzkoušíte si také koučování jako nástroj (sebe)řízení.


Datum konání: 5. června2023

Čas: 13:30–16:30

Lektorka: Mgr. Vlaďka Závrská, Ph.D.


O lektorce:

Má dlouholeté zkušenosti ve vzdělávání dospělých. Její misí je podporovat chytré nápady a pomáhat profesně a osobnostně rozvíjet kohokoli, kdo má na to odvahu. Aktuálně působí na Slezské univerzitě, věnuje se mentoringovému programu pro žáky s cílem rozvoje inovativních nápadů a mnoha dalším projektům. 

Komunikace

Tento workshop je zaměřen na rozvoj otevřené komunikace. Ujasníte si styly komunikace a zjistíte, jak se bránit manipulativnímu chování. Své komunikační dovednosti si vyzkoušíte při týmové hře.


Datum konání: 22. června2023

Čas: 13:30–16:30

Lektor: Mgr. Petr Kvapil


O lektorovi:

Věnuje se rozvoji zaměstnanců, tréninkům měkkým dovedností a koučování. Svou lektorskou a koučovací praxi rozvíjel ve velké výrobní společnosti, kde vytvářil workshopy na rozvoj manažerských dovedností a věnoval se koučování vedoucích pracovníků.18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page