top of page

Cyklus podzimních workshopů


Centrum inovací ve vzdělávání zve akademické pracovníky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci na Cyklus podzimních workshopů.


Věříme, že vybraná témata pro Vás budou inspirativní a využitelná (nejen) v rámci výuky.


Kapacita míst je omezená, proto svou účast na workshopech prosím potvrďte vždy nejpozději týden před konáním. V případě workshopu Zpětná vazba, který proběhne ve čtvrtek 14.9.2023, prosím o přihlášení nejpozději v pátek 8.9.2023.


Přihlašovat se na jednotlivé workshopy můžete zde: www.civpdfup.com/prihlaska


Zpětná vazba

Zpětná vazba je příležitost k rozvoji člověka. V případě, že je nevhodně podaná, může naopak člověku uškodit a upevnit ho v přesvědčení, že se na danou práci/aktivitu nehodí. Na workshopu si vysvětlíme principy rozvojové a koučovací zpětné vazby. Účastníci si zahrají zajímavou týmovou hru a na dostanou příležitost poskytnout i přijmout zpětnou vazbu.


Datum konání: 14. září 2023

Čas: 13:30–16:30

Lektor: Mgr. Petr Kvapil


O lektorovi:

Věnuje se rozvoji zaměstnanců, tréninkům měkkým dovedností a koučování. Svou lektorskou a koučovací praxi rozvíjel ve velké výrobní společnosti, kde vytvářil workshopy na rozvoj manažerských dovedností a věnoval se koučování vedoucích pracovníků. 

Řešení konfliktů

Na tomto workshopu si účastníci vyzkouší metodu skupinového řešení problému, kterou mohou dále využít (nejen) ve svých pracovních týmech. Společně s lektorem si ujasní příčiny konfliktů a zjistí, co může pomoci k jejich řešení. Vše si opět vyzkouší v praxi na konkrétní aktivitě.


Datum konání: 12. října 2023

Čas: 13:30–16:30

Lektor: Mgr. Petr Kvapil


O lektorovi:

Věnuje se rozvoji zaměstnanců, tréninkům měkkým dovedností a koučování. Svou lektorskou a koučovací praxi rozvíjel ve velké výrobní společnosti, kde vytvářil workshopy na rozvoj manažerských dovedností a věnoval se koučování vedoucích pracovníků.

 

Jak zvládat stres a dosáhnout rovnováhy v osobním a pracovním životě

Workshop je zaměřený na téma rovnováhy mezi osobním a pracovním životem. Jeho obsahem jsou metody a techniky směřující k slaďování pracovního a profesního života. Cílem je, aby účastníci získali nezbytné dovednosti jako jsou sebereflexe, asertivita, schopnost delegování a organizace času, odolnost vůči stresu a proaktivní přístup ke svému životu. Přínosem pro účastníky semináře bude mnohem lepší vyváženost mezi pracovním a osobním životem, vhodně nastavené hranice sloužící jako prevence syndromu vyhoření.


Datum konání: 1. listopadu 2023

Čas: 13:30–16:30

Lektorka: Mgr. Vlaďka Závrská, Ph.D.


O lektorce:

Má dlouholeté zkušenosti ve vzdělávání dospělých. Její misí je podporovat chytré nápady a pomáhat profesně a osobnostně rozvíjet kohokoli, kdo má na to odvahu. Aktuálně působí na Slezské univerzitě, věnuje se mentoringovému programu pro žáky s cílem rozvoje inovativních nápadů a mnoha dalším projektům. 

Talent management a růstové nastavení mysli

Za úspěchem nestojí pouze naše schopnosti a talent, ale také náš přístup k němu. Na workshopu si představíme koncept růstového nastavení mysli Carol Dweckové a další klíčová témata pro talent management jako jsou právě talent nebo motivace. Vyzkoušíme si některé techniky, jak talent rozpoznat a pracovat s ním.


Datum konání: 22. listopadu 2023

Čas: 13:30–16:30

Lektor: Mgr. Vlaďka Závrská, Ph.D.


O lektorce:

Má dlouholeté zkušenosti ve vzdělávání dospělých. Její misí je podporovat chytré nápady a pomáhat profesně a osobnostně rozvíjet kohokoli, kdo má na to odvahu. Aktuálně působí na Slezské univerzitě, věnuje se mentoringovému programu pro žáky s cílem rozvoje inovativních nápadů a mnoha dalším projektům.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page