top of page

Einführung in die Didaktik des Fremdsprachenunterrichts

Einführung in die Didaktik des Fremdsprachenunterrichts

 

Jméno autorky: PhDr. Ivona Dömischová, Ph.D.

Forma: studijní opora ve formě power pointové prezentace (pdf)

 

Stručná anotace:  

 

Předložený studijní materiál s názvem „Einführung in die Didaktik des Fremdsprachenunterrichts“ je určen studentkám a studentům programu Učitelství německého jazyka pro základní školy jak v prezenční, tak v kombinované formě studia (NDI1@- prezenční studium + KDI1@ - kombinovaná forma studia). Skládá se ze tří základních kapitol, které tvoří jádro studijní opory: Kapitola 1: Allgemeine Ziele des Fremdsprachenunterrichts. Kapitola 2 nese název: Die Hauptbegriffe des Fremdsprachenunterrichts - sprachliche Fertigkeiten. Kapitola 3: Die Hauptbegriffe des Fremdsprachenunterrichts – Deutsch als Fremdsprache x Deutsch als Zweitsprache. Studijní materiál obsahuje jak teoretická východiska, tak také praktické ukázky včetně úkolů pro studující.

 

Cílové skupiny: studentky a studenti programu Učitelství německého jazyka pro základní školy, předmět: DIDAKTIK I. (NDI1@ — prezenční studium + KDI1@ — kombinovaná forma studia)

 


Studijní materiál byl vytvořen pro potřeby výuky na PdF UP v Olomouci a jeho vznik byl podpořen z programu Národního plánu obnovy v rámci projektu UP 22+ edUP.


Einführung in die Didaktik_Dömischová
.pdf
Stáhnout PDF • 2.97MB

Knihovna studijních materiálů vzniklých v rámci projektu Národního plánu obnovy UP 22+ edUP

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page