top of page
  • Obrázek autoraCIV

Kdopak by se praxe bál?


Čeká Tě v letním semestru první souvislá pedagogická praxe? A víš přesně co od ostrého vstupu do školy čekat?


Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci si pro své studenty připravila cyklus tří tematických setkání s odborníky z pedagogické praxe, jejímž cílem je pomoci s přípravou na první souvislé pedagogické praxe. Vítáni jsou ale všichni studenti, které problematika přechodu z naší fakulty do praxe zajímá.


Pozvání přijali dlouholetí pedagogové s bohatými zkušenostmi s aprobací na všechny stupně, speciální pedagogové, metodik prevence, výchovný poradce, pracovnice pedagogicko-psychologické poradny nebo školní psycholog. Ti všichni se rádi podělí o informace, které Ti pomohou, obohatí Tě a určitě lépe připraví na Tvé budoucí povolání.


Budeš mít možnost zjistit, jaké jsou Tvé kompetence ve škole, co je naopak od Tebe očekáváno, co dělat, když nastanou mimořádné situace ve výuce, jak pracovat s chybami a co si počít ve třídě, když Ty, anebo Tví žáci nemají svůj ideální den. A probereme i mnoho dalšího.


Určitě uvítáme i Tvé dotazy a podněty, na které budou pozvaní hosté rádi reagovat.


Pokud se chceš akce zúčastnit, vyplň, prosím, krátký registrační formulář a přijď už ve středu 2. listopadu v 17:00 do učebny N2. Na začátku budeme probírat obecnější věci a pokusíme se Ti co nejvíce poradit a v přátelském duchu Tě povzbudit.


Nenech si ale ujít ani druhé setkání s metodikem, výchovným poradcem a školním psychologem, které se zaměří detailněji na týmovou spolupráci ve škole, na žáka, anebo na komunikaci. Toto setkání se koná 16. listopadu opět v 17:00 a na N2.


Cyklus uzavírá poslední akce 30. listopadu (v 17:00 na N2), na kterou přijdou speciální pedagogové a kolegyně z Pedagogicko-psychologické poradny, kteří Tě mimo jiné seznámí s problematikou inkluze, ale osvětlí i zásady práce s žáky nadanými.


Pokud máš k akci dotaz už nyní, obrať se klidně na Tomáše Hubálka (tomas.hubalek@upol.cz).


Zkrátka neváhej dlouho a přijď, těšíme se na Tebe!


Text: Tomáš Hubálek

Foto: Tereza Hrubá

189 zobrazení0 komentářů

Související příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page